نویسنده : Parth مدت زمان مطالعه :
موضوع : امتیاز :
2020/07/06
نویسنده : Parth مدت زمان مطالعه :
موضوع : 2020/07/06
امتیاز :

قیمت مته چهار شیار

مته هاي چهار شيار  و مته هاي پنج شيار  كه با بهترين نسبت قيمت به كيفيت در بازار  وجود دارد ،مورد استفاده طيف گسترده ای از مصرف كنندگان قرار میگیرد .
شکل هندسی مته چهار شیار  دارای 4 لبه برش، از گیر کردن و شکستن آن  جلوگیری کرده، تا نتیجه  بهینه ای حاصل گردد.
زاویه چرخش و طرح 4 شیاره این مته ها ، باعث برداشت سریع غبار با سرعت های بالای سوراخکاری و کاهش سایش شده است.
برای انجام  کار موثر و قطرهای دقیق سوراخ، نوک مرکز کننده سوراخکاری را از آغاز هدایت  کرده است.

مشخصات مته های چهار شیار 

قیمت مته چهار شیار

روش های مراقبت از مته

مته نیز مثل تمام ابزارآلات احتیاج به  نگهداری صحیح دارد. نگهداری مناسب از مته کمک می‌کرده تا عمر مته طولانی‌تر گردد. همچنین از نظر ایمنی اهمیت فراوانی دارد چرا که مته خراب و آسیب‌دیده هم برای کار و هم برای فرد خطرناک می باشد.
مته‌ها از ابزارهای برش بوده،اگر در خانه زیاد با مته سروکار دارید یا کارهای ساختمانی سنگین انجام می‌دهید حتما باید مته‌ها را به طور مرتب تمیز نگهداری کنید. مته آسیب دیده و کند زمان  لازم برای انجام کار را زیاد کرده و حتی ممکن است به سطح کار آسیب وارد کند  و یا باعث صدمه جانی گردد. بنابراین یک تیز کننده خانگی می‌تواند ابزار مناسبی برای نگهداشتن مته‌های شما در بهترین شکل ممکن باشد.

بیشتر مجموعه های  مته در یک جعبه که دارای فضای مشخصی برای هر مته می باشد عرضه می‌شود.  این باعث محافظت مته‌ها از خراشیدگی و شکستگی شده  و همچنین سازماندهی مناسبی به آن‌ها داده است . هر قسمت برای مته‌ها با سایز و نوع خاص آن علامتگذاری میشود، و باعث می شود برای انجام هر کاری دسترسی دقیق و منظمی به آن مته داشته باشید. اگر مجموعه  خود را به همراه جعبه خریداری نکرده‌اید و یا مته را به صورت مجزا گرفته اید، یک جعبه ذخیره‌سازی با تقسیم‌کننده را به جعبه ابزار خود اضافه کنید. بیش از دو مته را کنار هم قرار ندهید و از یک نشانه گداری دائمی برای علامت‌گذاری هر فضا برحسب اندازه و نوع مته‌ی درون آن، استفاده کنید.

خرید اینترنتی مته 4 شیار با ما تماس بگیرید گمینی : 09123108972 ترابی :09122906781

برای این مطلب دیدگاه خود را ارسال کنید