گمینی : ۰۹۱۲۳۱۰۸۹۷۲....ترابی :۰۹۱۲۲۹۰۶۷۸۱

درباره ما

 

 

شرکت بازرگانی راک تولز فعالیت های بازرگانی خود را با هدف تامین کالاهای مورد نیاز صنایع و شرکت های فعال در کشور از تامین کنندگان آسیایی و داخلی پایه گذاری کرده است و در این راستا با شناسایی جایگاه محصولات خود توانسته مجموعه منحصر بفرد بازرگانی را در کشور ایران پایه گذاری نماید.

این شرکت در راستای تحقق اهداف خود با داشتن 300 نماینده فروش در سطح کشور در تمامی استان ها توانسته سهم بسزایی در مشاوره و تحقیق بازار،خدمت رسانی بر مشتریان و ارتباط نزدیک و مداوم با مشتریان را برعهده بگیرد.

توانمندی های شرکت:

واردات و تامین مته های مخصوص چهار شیار و پنج شیار و قلم،متد های فلز و استیل

  • صفحه های برش فیبری و ساب و انواع،COBALT ،تیغ اره های عمود بر آهن، چوبMDF
  • متعلقات مصرفی در صنایع
  • واردات و تامین انواع در سه نظام
  • واردات انواع قلاویز
  • وردات انواع صفحات گرانیت بر و سرامیک بر

ما معتقدیم:

آنچه در خدمت رسانی ارزش و اهمیت دارد مشاوره با مشتریان و سرعت،دقت،صداقت و خدمت رسانی به مشتریان است ما با اتکا به نیروهای متخصص و کار ازموده خود و با هدف واردات و فروش و صادرات محصولات و خدمات با کیفیت و مطابق انتظارات منطقی مشتریان خود در جهت ارتقای سطح کیفی خدمات مشغول به فعالیت هستیم.

شرکت راک تولز با رویکرد مشتری محوری،به منظور تامین نیاز مشتریان خود اقدام به بررسی و مشاوره رایگان برای نطبیق هرچه بیشتر خواسته مشتریان با نیاز ایشان می نمایدو به این رویکرد به عنوان یک شعار نمی نگرد.

شعار اصلی شزکت “همیشه حق با مشتری است“اعتقاد مدیریت و کارکنان آن بوده و برای تحقق آن،رسیدگی به نظرات مشتریان و حذف علل بروز مشکلات کیفی و استمرار بهبود فر آیند ها و خدمات شرکت را سر لوحه خود قرار می دهند و پیرو این طرز فکر همه تلاش کارکنان و مدیریت،انجام به موقع و مطلوب خدمات و قراردادهای شرکت به مشتریان می باشد.